Asansörlü vitrin kasa

AŞAĞI KATLANIR ASANSÖRLÜ VİTRİN KASA

Ürünlerimiz iki yıl garantili olup , dayanıklı katlanabilir sistemlere sahip, herhangi bir darbe veya basınca karşı dayanıklı ve koruyucu özelliği ile donatılmıştır. Asansörlü Vitrin Kasalar motor ve Şaft mekanizması ile otomatik olarak çalışan Kuyumcu Kasa sistemlerdir.

YUKARI KATLANIR ASANSÖRLÜ VİTRİN KASA

Yapmış olduğumuz sistemimiz mekanik olup titreşim oranı %0 ve vitrinde sergilenen ürünler, kasanın inişi ve çıkısı esnasında sarsılmaz ve herhangi bir zarar görmez. Bu tür üretimlerimizde Vitrin Üst kısımda bulunan kasa içerisine katlanmaktadır.

AŞAĞI OTURAN ASANSÖRLÜ VİTRİN KASA

Aşağı oturan Asansörülü vitrin kasa sistemi vitrini tamamen zemin altınada muhafaza eder.Bu sayede müşterilerimiz işyerinda yer kaplayan kasalardan kurtulmuş olur. Bu tür üretimlerimizde Vitrin zemin kısımda bulunan kasa içerisine katlanmaktadır.

ÖZEL İMALAT ÇELİK KASALAR

Her mekana uygun Çelik kasa imalatımız mevcuttur. Bunun için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Asansörlü Çelik Vitrin Kuyumcu Kasalar

ASANSÖRLÜ VİTRİN KASALAR

Kuyumcu mağazaları için yenilikçi çözümler tasarlamak ve uygulamak için Ar-Ge faaliyetlerini dekorasyon, işlevsellik ve güvenlik ekseninde yürüten firmamız, en çok tercih edilen vitrin kasa sistemlerini daha modern bir hale getirmiştir. Asansör mekanizmasına sahip vitrin kasa modelleri sayesinde güvenlik ve işlevsellik bir araya getirilmiştir.

Görsel pazarlamanın önemli öğesi vitrinler daha şık!

Asansörlü vitrin kasa sistemlerinde güvenlik, öncelikle dikkat edilmesi gerekenler arasında yer almaktadır. Ancak güvenliğin yanı sıra, dekoratif bir vitrin modelinin de kuyumcu mağazaları için önemi büyüktür. Görsel pazarlama açısından önemli bir detayı ifade eden vitrinlerin görünümündeki başarı, müşterileri çekmek ve satışları teşvik etmek açısından dikkatle tasarlanmalıdır. Bu kapsamda şirketimiz tarafından üretilen vitrin kasa modelleri, güvenlik ve estetik tasarımı bir arada sunmaktadır.

 

İşlevselliğe bir adım daha yaklaşın.

Asansörlü vitrin kasa modellerinin kuyumcu mağazalarına sağladığı önemli bir işlevsellik, vitrin ürünlerinin toplanıp mağaza kasasına kaldırılması işçiliğine son vermesidir. Asansörlü kasa sisteminin ortaya çıkardığı kolaylık sayesinde tek bir düğme yardımıyla vitrindeki ürünler entegre kasada saklanabilmektedir. Yine tek bir düğme yardımıyla kasaya indirilen ürünler vitrinde sergilenebilmektedir. Vitrin kasa modelinin işletmeye sağladığı faydalar ise şunlardır:

  1. Vitrin ürünlerinin toplanması ve harici bir kasada saklanması zahmeti ortadan kalkmıştır.
  2. Vitrin düzeni ve ürünlerin teşhir planı hiçbir zaman bozulmamaktadır.
  3. İşçilik ve zamandan tasarruf edilmektedir.
  4. Güvenlik daha üst seviyeye çıkmaktadır.
  5. Görsellik diğer vitrin modelleriyle aynı kalitede ve sınıftadır.

Neden vitrin kasa modellerine ihtiyacınız var?
Kuyumcu mağazalarında güvenli kasa modellerini daha pratik ve işlevsel bir hale getiren vitrin kasalar, her işletme için ayrıcalık sağlayan bir üründür. Sağladığı faydalar nedeniyle vitrin kasa modelleri çalışma şeklini rahatlatmaktadır. Güvenlik açısından diğer kasa modellerinden hiçbir kalite farkı yoktur.

Diğer Kuyumcu Hizmetlerimiz

Kuyumcuların A dan Z ye tadilatını anahtar teslim yapıyoruz. Banko dan Vitrine, Alarm sisteminden kasasına kadar. Kuyumcu dekorasyonunda Türkiye de lider firma konumunu korumaktayız. Bu konuda referanslarımız bizi haklı çıkartmaktadır.