Hakkımızda

Radarmak Firma Hakkında

1998 yılında faaliyete geçen firmamız kuyumculuk sektöründe vitrin hizmeti vermeye başlamış, teknolojinin gelişmesi ile birlikte asansörlü vitrin, kasa imalatına dönüşmüştür. Kurulduğu günden beri hizmet ve kalite anlayışından ödün vermeyen RADARMAK, asansörlü vitrin kasa imalatında tercih edilen markaların başında yer almaktadır.

Kuyumculuk sektöründe faaliyet gösteren işletmelere yönelik zincirli kasa, şaftlı kasa, invertörlü kasa, aşağı kasa imalatında bulunan firmamız, ürettiği seçeneklerle güvenlik koşullarını en üst düzeye çıkaran hizmet sunmaktadır. Radarmak Konusunda uzman ekibi ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden yönetim anlayışıyla sektörde liderliği sürdürmektedir.

Daha fazla

Radarmak Vizyonu

Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek RADARMAK'ı uluslararası pazara sunmak.

Radarmak olarak tek amacımız,

ASANSÖRLÜ VİTRİN, KUYUMCU KASALARI, KUYUMCU İÇ DEKORASYON, KUYUMCU İÇ CEPHE DEKORASYON ALANLARINDA HİZMET VEREN RADARMAK OLARAK TEK AMACIMIZ;

önce güvenliğinizi sağlayarak, daha sonra sizlerin daha geniş kitlelere hitap etmesi ve aynı zamanda müşterilerinizin gözünde kaliteli bir imaj yaratmanızdır. Radarmak, kaliteli ve teknolojiye yakın ekibi ile bu sektördeki liderliğine devam etmektedir.

Daha Fazla...

%100 Müşteri Memnuniyeti

En iyi kalite

Asansörlü vitrin kasa modellerimiz

AŞAĞI KATLANIR ASANSÖRLÜ VİTRİN KASA

Bu tür kasalarda Vitrin alt kısımda bulunan bölgeye yani kasanın içine doğru katlanmaktadır.

YUKARI KATLANIR ASANSÖRLÜ VİTRİN KASA

Bu tür kasalarda Vitrin üst tarafta bulunan bölmeye doğru katlanır.

AŞAĞI OTURAN VİTRİN KASA

Bu tür kasalarda Vitrin zeminin içinde bulunan bölmeye doğru katlanmaktadır.